Niyetinizi Açıkça Belli Edin

Kadınların çoğu sizden hoşlandığında ilişkinizin nereye gideceğini bilmek ister. Onunla sadece vakit mi geçiriyorsunuz ? Görüşmeye devam edecek misiniz ? Sizin ilişkiye bakış açınız nedir ?

Fakat erkekler genelde aceleci davranmak istemez. Belki nasıl bir beklentiniz olduğunu henüz bilmiyorsunuzdur. Belki de ilişkinin niteliğine karar vermek için seks yapmayı bekliyor olabilirsiniz.

Düşünceniz ne olursa olsun tek yapmanız gereken bunu açıkça ifade etmektir. Bundan kastım karşınızdaki kıza sevişmek istediğinizi söylemek değil. Bahsettiğim genel manada aşk hayatınızdan beklentinizin ne olduğu.

Örneğin,

“Şu sıralar uzun süreli ilişkiler düşünmüyorum.” Gibi bir cümle. Tabi ki bunu durup dururken söylemeyeceksiniz. Karşınızdaki kız sizden hoşlanıyorsa zaten konu bir şekilde oraya gelecektir.

Hoşlandığınız bir kadını elde etmek için gerçek niyetinizi saklamak, onu kandırmaya çalışmak, yapabileceğiniz en kötü harekettir. Bu sizi bir düzenbaz yapar. Kendi kişiliğinize zarar verir.

Kadınların sizinle birlikte olabilmesi için güvenebileceği bir erkek olduğunuza inanmaları gerekir. Güven, bir kadına uzun süreler birlikte olacağınızın sözünü vermek anlamına gelmez. Güven sadece dürüstlüktür. Ne hissederseniz hissedin önemli değil. Dürüst olun.

Bazı zamanlar beklentisiz cinsel ilişkilere açık olabilirsiniz. Bazen ise tutkulu bir aşk yaşmak istiyorsunuzdur. Hatta evlenmek bile istiyor olabilirsiniz.  Kadınla tanıştığınız zaman nasıl hissediyorsanız öyle davranın ve onu yansıtın.

Herhangi bir kız için kaybetme korkusu duymak anlamsızdır. Ancak karşılıklı olarak beklentiler uyuşuyorsa bir birliktelik olabilir. Eğer olmuyorsa zorlamanın anlamı yok. Hoşlanabileceğiniz binlerce kız var. Şansınızı onlar ile deneyin. Unutmayın hiç kimseye muhtaç değilsiniz.

Bu her konu için geçerlidir. Gerçekte ne düşünüyorsanız sadece onu söyleyin.

Ayrıca eğer içinizde sakladığınız gizli bir amacınız var ise kadınlar bunu kesinlikle hisseder. Kadınlar ayrıntıcıdır. Yaptıklarınız ile söylediklerinizin bir biriyle çeliştiğini hemen anlarlar.  Bu gerçekleştiğinde ise size güvenmezler. Kendinizi küçültmeyin.

Kadınlar ile başarılı olmak isteyen bir erkek dürüst olması gerektiğini bilmelidir.

Balık Baştan Kokar

Uzun süreli bir ilişki düşünüyorsanız aklınızdan çıkarmamanız gereken önemli bir şey var.

Bir birlikteliğin nasıl devam edeceği  ilk bir ay içindeki tutum ve davranışlarınıza göre şekillenir.

Kısacası nasıl başlar ise öyle gider. Bu nedenle kurmak istediğiniz ilişkinin niteliklerini en başta belirlemeniz gerekiyor.

Ne sıklıkta görüşeceksiniz ? Diğer insanlar ile sosyal hayatınız nasıl olacak ? Birbirinize ne kadar karışabilirsiniz ? Ne kadar telefon görüşmesi yapacaksınız ?

Bunun gibi bir çok şey daha ilişkinin başında şekillenir.

Hayatınızı Ertelemeyi Bırakın

İlişkiniz dışında da bir hayatınız olduğunu unutmayın.

Bu nedenle her zaman verici taraf siz olmayın. Tabi ki karşınızdaki kadına değer veriyorsunuz. Görüşmek için zaman yaratmak güzel bir davranış. Fakat bunu bilinçli bir şekilde yapın. Eğer bu durum sürekli bir hal alırsa, yanlış bir yolda gidiyorsunuz demektir.

Hoşlandığınız bir işi yapmaya karar verdiyseniz onu ertelemeyin. Kız arkadaşınıza işiniz olduğunu söyleyin ve gereksiz bir tartışmaya girmeyin. Sadece kendiniz olun. Kız arkadaşınız eğer gerçekten sizinle mutluysa bu halinizi kabullenecektir.

Sosyal çevrenizi ihmal etmeyin. Arkadaşlarınızla vakit geçirin. İlişkiniz ile arkadaş çevreniz aranızda bir denge kurun. Terazinin her zaman ilişki tarafı ağır basmasın.

Kimseye İhtiyacınız Yok

Her şeyden önemlisi hayatta hiç bir şeye bağlanmayın. Sadece bağ kurun.

Sizi tek bir zincirle duvara bağladıklarını hayal edin. Eğer kendinize inancınız var ise bu zinciri koparıp atarsınız. Bağ kurmak böyle bir şeydir.

Fakat bağlanmak bedeninizin zincirler ile kaplı olması anlamına gelir.

Bağlanmak kötü bir alışkanlıktır. Bir hastalıktır. Sevdiğiniz şey elinizden gittiğinde çok büyük üzüntüler yaşarsınız. Dünyayı kendinize zindan edersiniz. Uzun süreli ilişkileri sona eren insanları düşünün. Hayattan uzun bir süre zevk alamazlar. Bu insanlardan olmayın.

Mutluluğunuzu hiç kimse veya hiç bir şeye bağlamayın. Sadece kendiniz ile mutlu olmayı bilin.

Umarım faydalı olmuştur.

Başarı ve mutluluklar.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.