Birlikte olduğunuz kadınlara nasıl davranacağınızı biliyor musunuz ?

Hayatınızda hoşlandığınız biri varsa onu el üstünde tutmanız gerekir.

İlgilendiğiniz kızı en pahalı restoranlara götürün. İlk buluşmanıza giderken bir çikolata sepeti ve yirmi tane gül alın. Milyonluk yüzükler hediye edin.  Her gün çiçek yollayın. Günde en az iki defa arayın. Her buluşmadan sonra evine bırakın. En önemlisi her şeyi ama her şeyi siz ödeyin.

Tüm bunları yaptığınızda hoşlandığınız kadını kaybetmek için tüm gerekenleri gerçekleştirmiş olacaksınız.

Yıllardan beri herkes kadınları etkilemek için onlara prenses gibi davranmanız gerektiğini söyler. Erkek dergileri, magazin programları, ilişki siteleri, yaşam koçları herkes aynı tavsiyelerde bulunur. Kadınlara özel olduğunu hissettirin. Size asla karşı koyamayacaklar.

Bunları yaparsanız kadınların gözünde dayanılmaz bir erkek olacağınızı mı düşünüyorsunuz ?

Gerçekten çok mantıklı. Kendinizi tebrik edin. Çünkü diğer erkekler bunu kesinlikle düşünmemiştir.

Çoğu erkek zaten bunları yapıyor. Karşılarına her çıkan kıza prenses gibi davranıyorlar.

Bu tarz şeylerin bir faydası olsaydı yalnız bir tane erkek kalmazdı.

Kadınlar kendine özgü bir karakteri olan erkeklerden hoşlanırlar. Herkes gibi olanlardan değil.

Hayatın bir roman olduğunu düşünüyorsanız birlikte olduğunuz kız için bunları yapmaya devam edin. Sonra çevrenize şöyle bir bakın. Yaşadıklarınızı sorgulayın. Gerçeğin böyle olmadığını göreceksiniz.

Bu tavsiyelerin hepsi koca bir yalan. Hepsi birer saçmalık.

Gerçek bir şey duymak ister misiniz ?

 

“Kadınlar iyi adamlardan nefret ederler.”

 

Eğer böyle olmadığını düşünüyorsanız kendinize sorun:

Bugüne kadar bu tavsiyeleri uygulayarak kaç kadını etkilediniz?  Kaç tane kadın sizin için deli oldu ?

Kadınlar neden sürekli serseriler ile birlikte ?

Bazen kadınlar onlara iyi davranan erkeklerle de birlikte olabilirler. Ama sıkıldıklarında onları bir paçavra gibi kenara fırlatırlar. Bu erkekleri kullanırlar.

Eğer bu duruma düşmek istemiyorsanız bir şeylerin değişme vakti geldi demektir.

 

İyi Adam Olmaktan Vazgeçin

İyi adam olmayın derken hırsızlık yapın, yalan söyleyin, kadınların duyguları ile oynayın, insanlara zarar verin gibi bir şey demek istemiyorum.

İyi adam diye tarif ettiğim bir kadını memnun etmek için aşırı çaba sarf eden erkeklerdir.  Kendi istek ve arzuları yok sayarak tüm zaman ve enerjisini bir kız için harcayan erkeklerden bahsediyorum.

Bu erkekler aşırı duygusal tepkiler verirler. Sürekli karşılarındaki kızın nabzını yoklarlar.

Sıkıldın mı ? Mutlu musun ?

Nereye gitmek istersen ?

Yemekleri beğendin mi ?

Ayrıca güzel kızlar ile birlikte olmak için,  sadece kendileri olmanın yeterli olmayacağını düşünürler. Bundan ötürü kadınları baştan çıkarmak için ekstradan bir şeyler sunmak gerektiğine inanırlar. Hediyeler alırlar. Onların etrafında pervane olurlar.

Böyle erkekler kadınlar ile başarılı olamazlar. Sadece kendilerini oyuncak haline getiriler. Kadınlar sıkıldığında kıçlarına tekmeyi basar.

Kız tavlama biliminin temelinde, kendine güvenen bir erkek vardır. Kendine güvenen erkekler kendi karakterini yansıtır. Kendi fikir ve değerlerine sahiptirler.

İyi adamlar bunun tam olarak tersini yaparlar. Hayır demek istemelerine rağmen karşısındaki kadın ne söylerse söylesin onaylarlar. Kendilerinin ne düşündüğü önemli değildir. Hiçbir sınırları ve prensipleri yoktur. Kendi değerlerinden taviz verirler.

Onlara “Bay Evet” diyebilirsiniz.

Şu diyaloğa bakın:

Kadın: Ben vejeteryanım.

Erkek: Ben de öyleyim. Sebzelere bayılırım.

Kadın: Ama arada sırada et de yiyorum.

Erkek: Ben de yerim. Etsiz hayat mı geçer ?

Kadın: Bu bardan sıkıldım kalkalım mı ?

Erkek: Ben de. Hadi kalkalım.

Kadın: Ben senden pek hoşlanmadım.

Erkek: Ben de.

Bir kadın böyle bir erkeğe değer vermez. Çünkü siz de vermiyorsunuz. Kadınların yaptığı, söylediği her şeyi kabul etmek zorunda değilsiniz. Tutarlı ve kesin olun. Bir karakteriniz olsun. Kadınlar sizinle oyun hamuru gibi oynamasın.

Size saygı duymaları için nerede durup nerede hareket edeceklerini bilmeleri gerkir. Bunu onlara siz öğreteceksiniz. Sizin istekleriniz arzularınız ve değerleriniz. Bunlara göre yaşayın.

Sizinle birlikte olmak isteyen sizi olduğunuz gibi kabul eder. Eğer etmiyorsa kendisi bilir.

Bazı erkekler hoşlandıkları kadına sanki dünyadaki tek kadın oymuş gibi muamele ederler. Sürekli memnun olması için çalışırlar. Sürprizler yaparlar. Her buluşmalarını mükemmel hale getirmeye çalışırlar. Bunlar son derece yanlış yaklaşımlardır.

Kadınlar onlar için böyle davranmanızı istemezler. Onların gözünde bir zavallı olmaktan vazgeçin. Güçlü bir erkek olduğunuzu onlara gösterin. Zaten sizin varlığınız onlar için en büyük hediye.

Neden kendinizi zorluyorsunuz ?

Bunları yapmadan da kadınlara harika davranabilirsiniz. En önemli şey onları anlamaktır. Anlamak için dinlemek gerekir. İyi bir dinleyici olun. Duygularını anlamaya çalışın ve anladığınızı gösterin. Her yaptıklarına her söylediklerine katılmanız gerekmiyor.

 

Kadınlar Neden Kötü Çocuklardan Hoşlanır ?

Sebep tamamen duygusaldır. Yani gerçek manada duygusal. Kadınlar duygusal varlıklardır. Birçok detayı hissederler. Bundan dolayı aşk romanları ve pembe dizilerden çok hoşlanırlar. Bu tarz yayınlar kadınlara farklı duygular yaşatır.

Kötü çocuklar da bu etkiye sahiptirler.  Kadınlara aynı anda birçok farklı duygu yaşatırlar. Heyecan, adrenalin, memnuniyet, üzüntü.  Kadınları duygusal bir yolculuğa çıkarırlar. Böylesine duygular yaşamak bir kadını baştan çıkarmak için gereklidir.

Fakat iyi adamlar sıkıcıdır. Hep aynı şeyi tekrar ederler. Sürekli aynı yerlere giderler. Kadınlar tarafından hareketleri tahmin edilebilir.

En kötüsü kadınlara yalnızca tek bir duygu yaşatırlar. Sundukları tek duygu “aşk” dır. Bu kadınlara sıkıcı gelir.

Kötü çocuklar ele avuca sığmazlar. Ne yapacakları önceden kestirilemez. Kadınlar bir sonraki adımın ne olacağını bilemez. Sürekli merak ederler. Bu gizemli halden hoşlanırlar.

İyi adamlar karşılarına çıkan her kadına sürekli ilgi gösterirler. Onları hediyeye boğarlar. İlgiden bunaltırlar. Birlikte olacakları kadını seçerken hiçbir kriterleri yoktur. Karşılarına her çıkan kadına köle olurlar. Kadınlar bu erkekleri değersiz görür. Çünkü muhtaç gibi davranırlar. Onları elde etmek için bir çaba sarf etmelerine gerek yoktur.

Ama kötü çocuklar istediği kadını elde edebilir. Kimseye çok özelmiş gibi davranmaz. Hayatında birçok kadın vardır. Bazılarının gitmesi umurunda değildir.

Bu yaklaşım onları bir ödül yapar. İnsanlar ödül kazanmak isterler.

Bu sebeplerden ötürü kadınlar kötü çocukları çekici bulurlar.

Kötü çocuk olmak demek bir suçlu olmak ya da yasa dışı şeyler yapmak demek değildir.

Kötü çocuk olmak bir serseri olmak demek de değildir.

Bir suçlu veya serseri olmadan da kadınları baştan çıkarmak mümkündür.

Yalnızca kendiniz olun. Kalbinizi dinleyin. Kendi istek ve arzularınıza göre hareket edin. Karşınızdaki kız size eşlik edecektir.

Siz yemeği beğendiyseniz her şey harika demektir. Kız arkadaşınız beğenmeyebilir. Onu mutlu etmek zorunda değilsiniz. Herkes kendini mutlu etsin.

Kadınlara hediyeler almak zorunda değilsiniz. Pahalı şeyler almayın. Her buluşmanızda sanki evlilik teklifi yapacakmış gibi en güzel restoranlara götürmeyin.

Her davranışı, her söyleneni onaylamayın. Kendi fikrinizi söyleyin.

Kadınlara aynı duyguları kanunsuz işler yapmadan da yaşatabilirsiniz.

Yeri gelince reddedin. Hayır deyin. Bazen ilgi gösterin. Üzerine düşün. Şaşırtıcı şeyler yapın. Kızdığınızda dile getirin.

Kötü çocuk olmak demek hayatın merkezine kendinizi koymak demektir.

Kötü bir çocuk olun.

Ama bencil olmayın. Başkalarının sınırlarına saygı duyun.

İstemediğiniz hiç bir şeyi yapmayın.  Kendi istekleriniz için diğer insanların kişisel alanlarını taciz etmeyin.

Biraz yaramazlık yapın.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.